Beauty & Relax


Masáže „klíč k životu bez bolesti“ Srdečně Vás vítám na svých stránkách mobilního maséra,věnovaným masážím,pozitivnímu myšlení a zdravému životnímu stylu.

více

Co je masáž?


Masáž je velice příjemná záležitost! Masáž nebolí.

Po masáži je vhodné relaxovat a vyhnout se větší fyzické námaze po zbytek dne. Doporučuji vzhledem ke zvýšenému buněčnému metabolismu, dostatečný přísun tekutin, který při masáži podporuji nabídnutím šálku bylinného, zeleného čaje nebo sklenice neperlivé vody.

Dostatečné množství tekutin (cca 3 litry za den) je nutné pro odvod škodlivých látek z těla a jejich vyplavení z organismu.Masáž není náhradou klasické léčby – její role je hlavně v prevenci a v počátečních stádiích onemocnění pohybové soustavy. consequatur.

Naše nabídka
Masáže


Moderní člověk uspěchané doby by měl zvýšit svou energii, pročistit své tělo a vyrovnat se se stresem pomocí pravidelného pohybu, správnou skladbou stravy, péčí o tělo (např.pravidelnou masáží).

Na zdraví má vliv vše, co děláme, říkáme, vidíme, jíme a co si myslíme, a také zda máme dostatečný příjem vody a dostatek spánku. Zbavte se napětí a úzkostí současného uspěchaného životního stylu a najděte si čas jen pro VÁS a VAŠE ZDRAVÍ.

Kontakt

www.DAYSPA.cz – ŠÁRKA ARLT mobilní masér
MASÉRSKÉ SPORTOVNÍ, REKONDIČNÍ A REGENERAČNÍ SLUŽBY

Dobrovského 232
356 04 Dolní Rychnov

Mobil: +420 723 392 362
IČ: 03589781
DIČ: CZ7855272227
E-mail: Sarka.Arlt@dayspa.cz

Otevírací doba :
Pondělí - Pátek od 14°° do 20°°

a dle domluvy víkend

O nás

Jmenuji se Šárka a masážím se věnuji od roku 2015, kdy jsem absolvovala svůj první kurz v agentuře Rafael s.r.o v Karlových Varech a to Masér pro rekondiční, sportovní a regenerační masáže. Dále jsem ukončila kurz Hot stone masáž, v nejbližší době přibude baňkování, anticelulitidní masáže.Při práci používám krémy, které obsahují výtažky ze zeleného čaje a jsou velmi příjemné jednak vůní, ale i na dotyk, dále masážní oleje DaySpa.cz.

Sama jsem vždy byla velkým příznivcem a požitkářem masáží, proto jsem se chtěla o masážích dozvědět více a tím pomoci nejen sama sobě, ale také ostatním.

Věřím, že člověk, který dělá práci, kterou má rád, je nejen sám spokojený, ale také svou práci vykonává s nadšením a velmi zodpovědně. Proto jsem se rozhodla stát se masérem , který svým klientům dodá masáží sílu a pohodu. Nabízím služby mobilního maséra, který přijede k Vám domů a vykoná masáž v prostředí Vám známém a příjemném. K relaxaci a odpočinku vítám všechny, kteří chtějí pečovat o své zdraví, osobní i duchovní rozvoj.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní rekondiční masáž je systém masážních hmatů a pohybů s cílem navodit stav celkového uvolnění. Díky masážním pohybům se uvolňuje masírované svalstvo, rozšiřují se kožní vlásečnice a pokožka zčervená a zvyšuje se prokrvení masírovné pokožky. U sportovců dochází k daleko větší únavě než u běžných jedinců a to proto, že jejich tréninkový a zároveň závodní výkon přesahuje fyzické možnosti. Jejich snaha dosáhnout vysokých sportovních výkonů vyžaduje proto také větší důraz na regeneraci jejich těla. Je velmi důležité dodržovat komplexní regeneraci, která má vliv na pozitivní ovlivnění zdatnosti, výkonnosti a s tím i dosažení maximálního sportovního výkonu. Sportovní masáže se pro každého sportovce liší na základě cílů, kterých chceme dosáhnout. Může se lišit v razanci, rychlosti,síle,hloubce vedených hmatů. Masáž provádíme ze začátku jemnými hmaty, které zklidňují pokožku,až po silné hmaty, při kterých se propracujeme ke tkáním,které jsou uloženy hlouběji. Tím se zvýší krevní oběh masírovaného, který následně zvýší metabolismus ve svalech a tím dochází k odstraňování metabolitů (např. kyseliny mléčné). Masáž napomáhá normálnímu žilnímu návratu k srdci, což pomáhá proti otokům a městnání krve. Účinky sportovní masáže:
- příznivě působí na přetížené a unavené svaly
- dochází k prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí
- podporují lymfatický a cévní systém v odvádí z těla toxiny
- mírní bolesti pohybového ústrojí a zlepšují jeho výkonnost
- uvolňuje ztuhlosti kloubů
- doporučujeme při pravidelné tělesné aktivitě a zátěži

REKONDIČNÍ MASÁŽ

Rekondiční masáže jsou nezbytnou součástí péče o tělo u jedinců s nedostatkem aktivního pohybu a u lidí s jednostranným typem přetížení. Masáží docílíme uvolnění svalového napětí, odeznění pocitu únavy, zmírnění nebo úplné odbourání bolesti a celkové osvěžení organismu po fyzické či psychické námaze. Rekondiční masáž zpomaluje vznik příznaků stárnutí a pomáhá udržovat tělesnou i duševní svěžest.
Účinky masáže:
- při odstranění či zmírnění bolestí svalového původu (záda, šíje, klouby, končetiny)
- prokrvují a tím zlepšují přívod kyslíku a potřebných živin do tkání
- odstraňují se toxické látky a zplodiny látkové výměny z těla
- uvolňují svalové napětí
- příznivě ovlivňují centrální nervový systém a zlepšují kloubní pohyblivost.

REGENERAČNÍ MASÁŽ

(nazývaná „Klasická“ či „Švédská“) Švédská masáž popsaná kolem roku 1830 (Per Henrik Ling) se v západních kulturách považuje za základní formu masáže. Jedná se o masáž, která odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organizmu. Dále zbavuje tělo ochablosti a ztuhlosti. Díky přesným postupům při masírování jednotlivých partií se předchází procesu zkracování svalstva, které často působí bolestivě na celý organizmus. Klasická masáž napomáhá prokrvení končetin a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Další blahodárné účinky takzvané Švédské masáže jsou prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Při masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních vod a balastních látek. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organizmu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Klasická regenerační masáž, může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin.

Účinky masáže:
- prokrvují a tím zlepšují přívod kyslíku a potřebných živin do tkání
- odstraňují toxické látky a zplodiny látkové výměny z těla
- uvolňují svalové napětí
- příznivě ovlivňují centrální nervový systém / stimulují či relaxují /
- uvolňují psychickou vyčerpanost
- zlepšují kloubní pohyblivost

Kontraindikace (KDY NEJÍT):
- zranění
- nadměrná fyzická zátěž
- při infekčním onemocnění
- zvýšená teplota, horečka
- při zánětu svalů
- při poruchách krevního oběhu
- při nádorových onemocněních
- při plísňových onemocněních
- v těhotenství, vhodné jsou pouze masáže vseděv šestinedělí

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY HOT STONE

V této jedinečné masáži se snoubí speciální masážní hmaty s teplem lávových kamenů a vůní aromatických olejů. Jedná se o jednu z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organizmu. Blahodárné účinky lávových kamenů znali již staří Číňané, Indové ale i indiánské kmeny jako např. Mayové a Inkové. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu mající mimořádně silnou energetickou vibraci. Vzhledem ke svému složení velice dobře akumulují teplo. Před samotnou masáží jsou tyto kameny nahřívány na teplotu 38 – 40°C.

Účinky masáže
- teplo kamenů a jejich vlnění působí na energetická centra
- horký tlak z kamenů proniká ihned do svalů
- uvolňuje křeče, rozpouští bolest a ztuhlost tkání dochází ke zlepšení krevního oběhu
- posiluje se lymfatický a imunitní sytém
- teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus
- pomáha při klimakterických obtížích
- pozitivní vliv na psychiku

Kontraindikace ( nutná konzultace s lékařem )
- diabetes
- těhotenství
- kardiovaskulární a kardiocirkulární problémy
- epilepsie
- zánět žil, krvácení, křecové žíly

Široké působení kamenů na tělo pomáhá v léčbě slabé kondice, detoxikace, zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku pro zvýšení buněčného metabolismu. Stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, přispívající ke zmírnění spasmů ve svalech. Teplo reguluje trávení, zrychluje metabolismus, pomáhá v premenstruačním syndromu, odstraňuje též bolesti zad,krku a otevírá kožní prý. Hlavním účelem celé masáže je hluboké uvolnění,odbourání stresu. Čakry - energetická centra a jejich správná funkce

chakra

MASÁŽ MINERÁLNÍMI OLEJI Dayspa.cz

Masážní minerální oleje Při klasické rekondiční i relaxační masáži se používají masážní oleje, které zajišťují dobrou skluznost a příjemný pocit jak pro masírovaného, tak pro maséra. Používané oleje se snadno vstřebávají, a látky v nich obsažené účinně působí na organismus i po vlastní masáži. Klasická a relaxační masáž s použitím přírodních olejů Při masážích se používají základní masážní oleje Esana Spa s různými účinky, které se mohou kombinovat s oleji esenciálními. Veškeré masážní oleje jsou přírodní, s vysokým obsahem minerálních látek a stopových prvků, jako je draslík, vápník, hořčík, fosfor, vitamíny A a E, a mají vysoký obsah nenasycených mastných kyselin. Neobsahují chemické konzervační látky a barviva.

Baňkování MASÁŽNÍMY

Baňkování MASÁŽNÍMY
Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní. Urychlí se krevní oběh a tělo bude rychleji vylučovat škodliviny. Baňkování je jedna z mála masážních metod, která je doporučena i při nemoci. Při zvýšené teplotě se baňky mohou např. přikládat na plíce a průdušky a tím dochází ke zlepšení dýchání.


Účinky:
• odstraňuje blokády a ztuhlé svaly
• detoxikuje organismus
• příznivě působí na lymfatický systém
• příznivě ovlivňuje problémy se zažíváním
• odstraňuje problémy s močovým měchýřem
• přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli
• působí proti otokům a bolestem nohou

Baňkování není vhodné, pokud trpíte:
• trombózami
• křečovými žilami
• gangrénami
• máte otevřené rány nebo hnisavé infekce konzervační látky a barviva.

Ceník masáží


Masáž sportovní, rekondiční : celková – 300,- Kč cca 40 – 45 min.
částečná – 230,- Kč cca 20 – 25 min.

Masáž regenerační : celková – 300,- Kč cca 40 - 45 min.
částečná – 230,- Kč cca 20 – 25 min.

Hot Stone masáž : celková – 450,- Kč cca 60 min.
částečná – 300,- Kč cca 40 min.

Masáž minerálními oleji : celková - 300,- Kč cca 40 – 45 min.
částečná - 230,- Kč cca 20 – 25 min.

Masáž Baňkování : celková - 400,- Kč cca 40 – 45 min.
částečná - 300,- Kč cca 25 – 30 min.

Ceník olejů


Každý z nabízených olejů, prodáváme v originální lahvičce.

Levandulový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Jasmínový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Mátový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Pomerančový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Olej z růže 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Medový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Kokosový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Hyacintový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Vanilkový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Grapefruitový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Čokoládový olej 150 ml
za 199,- Kč    akce za 150,-Kč   bez lahvičky akce 99,-Kč

Dárkový poukaz


Dárkové poukazy již od 150,-Kč. Darujte nejbližším, známým, kamarádům dárkový poukaz na koupi oleje nebo masáže.


chakra

Naše oleje


Vysoce kvalitní zdravotně nezávadné oleje Dayspa.cz splňují požadavky evropských parametrů. Tyto oleje jsou zaručeně 100% čisté, nejsou smíšeny s jinými, nižšími oleji, nebo dokonce kůži obsahující škodlivé látky. Dalším důkazem kvality je označení "DAC" ( německé lékařské kódy ), nebo "DAB" ( německé předpisy ).Všechny oleje mají označení Pharmacopeé Européenne.

Levandulový olej má uklidňující a uvolňující účinky, například i při migréně. Působí proti podrážděnosti a depresi. Podporuje klidný spánek a snižuje krevní tlak.

Jasmínový olej uklidňuje mysl a příznivě pomáhá při depresích. Svými povzbuzujícími účinky může působit lehce afrodiziakálně.

Mátový olej je vhodný pro sportovní masáže. Svým chladivým efektem uklidňuje namožené a unavené svalstvo.

Pomerančový olej působí příznivě na povzbuzení organismu. Pomáhá při stresu a úzkostech.

Olej z růže působí příznivě na zklidnění a výživu pokožky. Má přirozené tonizační účinky. Napomáhá od únavy a celkově uklidňuje mysl.

Vůně růže navozuje duševní rovnováhu a může působit afrodiziakálně.

Medový olej dodává pokožce zdraví vitaminem E,detoxikuje organismus, uklidňuje organismusintenzivně promašťuje a vypíná pokožku.

Kokosový olej vyniká množstvím zdraví prospěšných vlastností.

Hyacintový olej pokožku zjemní a uklidní.

Vanilkový olej působí anti-depresivně, probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu.

Grapefruitový olej je osvěžující, oživující a napomáhá zmírnit stres, napětí a špatnou náladu.

Čokoládový olej je vhodný pro všechny typy pleti a je určen pro relaxační a povzbuzující masáž.